Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

ŞİMDİ...

İnsanları Mavi Marmara gemisine bindirip, kendi vekillerini gemiden indirip(Abdurrahman Dilipak’da gemiye binmekten son anda vazgeçen gazetecilerden biri), Mavi Marmara Yardım(!) Gemisini Filistin’e gönderdiler. İsrail Devleti gemiye el koydu. Elindeki liste ile vatandaşlarımızı öldürdü... Ve öldürülen insanların ölülerini seçim meydanlarına pankart yapan, seçim malzemesi olarak kullanan kapkara, vicdanı iflas etmiş bir parti…
Sonra ne mi oldu? İsrail ile anlaştılar. Ölenlerin canı için tazminat aldılar. O tazminatları mağdurlara vermediler. Mağdur ailelerle birbirlerine düştüler. Ve mağdurlara ne dediler biliyor musunuz?
‘GİDERKEN BANA MI SORDUNUZ?’ Dediler iyi mi?.

***        ***      ***
Bülent Arınç ve damat, diğer damatlar, FETÖ pazarında para ile bırakıldığı söylenen isimlerden sonra....
Kumpas mağdurlarının linç kampanyasında görev alan 3 ahlaksız, ajan sıfatlı gaz-teci de serbest kaldı. Bu iç ihanet şebekesi elemanları serbest kalınca Fetö ‘sulh iyidir’ mesajı gönderdi.

Şimdi;
15 Temmuz şehit ve gazileri için de;
‘Sokağa çıkarken, ölürken, yaralanırken bana mı sordunuz?’
Demelerine az kaldı.

***      ***        ***
Emekli-emeksiz askerler, ve dahi çok bilmiş siyasiler...
16 Temmuz günü bunların olacağını yazdık mı? YAZDIĶ! Millete; ‘Fetö ile mücadele edecek tek kişi diye’ birinin adresini göstermenize kızdık mı? Kızdık! Sizler ne yaptınız? Bizleri iddialarımız ve olacaklar konusundaki uyarılarımız nedeniyle neredeyse ihanetle suçladınız. Aslında duygularınız aklınızın önüne geçmişti. Bir askerde asla olmaması geren bir zafiyet...

 
Oysa Ergenekon kumpası daha başlamadan, ‘medya denen etki ajanlarının yazdıklarını okuduktan sonra ‘milli güçlere operasyon geliyor. Milli güçler önce kışkırtıldı. Sonra ölçüsü alındı. Bu ölçüye göre bir deli gömleği biçilecek. Gömleğin kolları da Erdoğan’a bağlatılacak’ diye yazan da bizdik. Askerlerin bazıları ilk içeri alınan emekli askerler için(Veli Paşa, rahmetli Muzaffet Tekin gibi..);

‘Herhalde bir şey yaptılar’ şüphesine düştüklerinde bile biz, CİA operasyonu dedik. Biz bunları söylerken, Perinçek ve yazarları o tarihte ne yazmış arşivleri karıştırıp okuyun.

Herkes kendine dokununca cıyakladı. Oysa;

Yabancı bir devletin ülkemizdeki yerli hainleri kullanarak operasyon yapmasına(kime yapılırsa yapılsın) karşı durmak, ‘şerefine-ülkene-vatanın bölünmez bütünlüğüne sahip çıkmak’ demektir.

***    ***     ***

Şimdi ben soruyorum;

Dün bizi 15 Temmuz yorumundan dolayı nerede ise ihanet ve gafletle suçlayan sizler…

İleriyi göremeyen, milleti de öngörüsüz anlayış ve yaklaşımınıza inandıran sizler…

Bugün;

Vicdanınız rahat mı?

Desteklerinizle….

15 Temmuz kullanılarak;

Rejim değişti. Askeri okullar ve hastaneleri kapatıldı. Jandarma yok edildi. Ordunun gövdesi parçalandı. Kışlaya siyaset girdi.

***        ***        ***

Ey Türk Milleti!

Bu tablodan şunu çok iyi anlamamız gerekiyor:

Devletimizi ele aldığımız gün, ilk iş olarak, Türk Ordusu’nu millileştirmeliyiz.

NATO subayı yetiştiren Ordudan, Atatürk’ün görüş ve hedefleriniiyi anlamış ve ilke edinmiş, Öngörüsü yüksek TÜRK Subayı yetiştiren MİLLİ Orduya geçmeliyiz!

Dar kalıplara sokulmuş, entelektüel birikimi zayıf, Türk gibi düşünme yeteneğini kaybetmiş bir Ordu ile bu ülkede varlığımızı devam ettirebilmemiz mümkün değildir.

 

Günün sözü: Yaşam masallar üzerinden sürdürülemez. Yaşam, sadece gerçekler üzerinden sürdürülebilir. Gerçeklikten ne kadar uzaklaşırsanız, çekeceğiniz acı da o kadar büyük olur.(Zahide UÇAR)

 

Zahide UÇAR(05 Kasım 2019)Alanya 

NOT: Biz demiştik, biz yazmıştık sözünü sevmediğim halde yazmak zorunda kalıyorum. Çünkü;

Ben bu ülkenin sadece sıradan bir vatandaşıyım. İstihbaratım yok. Devletin güvenlik birimleriyle bir bağlantım yok. Benim izleyerek, okuyarak, geçmişten ders alarak görüp yazdıklarımı, görevi bu ülkeyi iç ve dış düşmana karşı korumakla görevli olanlar göremiyor, görmüyorsa, çok büyük sıkıntı var demektir. Bu gerçekleri birçok bağlantısı olan, bu işten ekmek yiyen gaz-teciler görmüyor, göremiyorsa, büyük bir sıkıntımız var demektir. Bunların biri bağışıklık sistemimiz, diğeri gözümüz-kulağımız-sesimiz olması gerek kurumlardır. Biz demiştik sözü sadece bu gerçeği vurgulamak için kullanılmıştır. 

 

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact