10 YIL SONRA GELEN ÖZÜR

Telefonum çaldı. Alanya’dan taşınıp, İstanbul’a giden bir arkadaşımızdı arayan. Kardeşimin vefatı nedeniyle arıyordu. Başsağlığı diledikten sonra dedi ki;

“-Abla, sen on sene önce FETÖ konusunda bizi uyardın. Fetullah CİA ajanı, bunlar çok tehlikeli. ABD Türk devletlerine de Fetullah ile girdi. Fetullah’ın okullarında CİA ajanları öğretmenlik yapıyor. Eğitim Türkçe değil, İngilizce dedin. Biz sana bir şey söyleyemedik ama içimizden de günaha giriyorsun diye düşündük. Estağfurullah dedik. Sen o zaman, Fetullah’ı savunanlar gün gelip utancından başını yukarı kaldıramayacak dedin. 15 Temmuz kalkışması olunca aklıma geldi. İnsanlara; ‘Zahide abla bizi 10 yıl önce uyarmıştı. O zaman inanmamıştık’ dedim. Abla, çok haklıymışsın.” Dedi.

Bir anlamda, 10 yıl sonra gelen özür oldu.

10 Yıldır Fetullah Terör Örgütü, Fettul CİA, F-CİA diye yazıp durduk. Hatta, ‘Fetullah Humeyni gibi gelmeyi planlıyor’ diye yazdığımda;

“-Hadi canım, amma paranoyak oldunuz” diye yorumlar yazıldı.

Laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti  ve Atatürk düşmanlığı paydasında birleşen şer cephesi, çıkar için birleşmişti. Çıkar çatışması nedeniyle, güç paylaşımı kavgası neticesinde de boşandılar. Olan da ülkemize oldu.

Beni arayıp, 10 yıl sonra bir anlamda günah çıkaran arkadaşımız, bir şey daha söyledi. Tüylerim diken diken oldu. Dedi ki;

“-Abla, Fetullahçı bir tanıdığımız var. İstanbul patlamasından sonra adam nerede ise oynayacaktı. “

İstanbul’da onca canımız, canlarımız gitti. Gencecik çocuklarımız hayatının baharında yaşama veda etti. Bu nasıl canavar bir ruh halidir ki, böyle bir katliama sevinebiliyor?

İşte bu nedenle diyorum ki;

Fetullahçı çete bu ülkeden tamamı ile temizlenmelidir. Bu canavarlar için kimse kimseyi acındırmasın. Bunlar birer kanser hücresidir. Kimliğini kaybetmiş, kurulu robot haline getirilmiş mankurtlardır.

Bizler ve birçok etkili -yetkili isimler F-CİA için uyarıda bulundu. Uyaranlar için “din düşmanı” dediler. Şimdi hepsi FETÖ’YE KÜFÜR EDİYOR AMA NEYE YARAR?

“Bad-el harab-ül Basra” (Basra harap olduktan sonra”

30.12.2016

Zahide UÇAR

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact