Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

CFR KOŞAR ADIM HEDEFE KOŞUYOR

AKP CFR'yi sırtlamış görünüyor. Numan Kurtulmuş denen şahıs; "her il için  AYRI anayasa hazırlığı yapıyoruz" deyiverdi... Her il için ayrı yasa, "ŞEHİR DEVLETÇİKLER KURMA" yasasıdır. Ve şehir devletçikler yasası, CFR'nin AKP kurulurken, AKP'ye gönderdiği parti programıdır. AKP CFR'nin gönderdiği programı parti programı olarak kabul etti. Bu gerçeği Yeniçağ Gazetesi yazarı Arslan BULUT köşesinde yazdı. Yazısını belli zamanlarda tekrar hatırlatmasına rağmen, AKP tarafından hiçbir yalanlama gelmedi. 

Kurtulmuş'un bu itirafı, AKP ABD ile çatışıyor diyenlere kapak olsun. AKP BOP'ni büyük bir sadakatle devam ettiriyor. 

Ve "ŞEHİR DEVLETÇİKLER" projesiyle ülkemiz, dilimlere bölünmeye hazırlanıyor.

Bahçeli de bu büyük ihanete, hıyanete yardım ve yataklık ediyor. 

Ülke katledilmeden, daha zaman varken, bugünlerin geleceğini yazıp, "sine-i millete dönün" dediğimiz CHP, seçimden seçime koşarak, bu açık ihaneti gölgeleyerek, sandık oyunuyla bu ihanet tablosuna ortak oluyor.

Ve Türk milleti, celladına aşık bir karasevdalı gibi, kendi mezarını kazıyor.

YAZIKLAR OLSUN BİZE!!
YAZIKLAR OLSUN Kİ, BU HAKİKATİ ANLATAMADIK!!

Zahide UÇAR

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact