ABD’de silahlı saldırı: en az 3 ölü, 12 yaralı

ABD’de silahlı saldırı: en az 3 ölü, 12 yaralı

California’nın Gilroy şehrinde her yıl düzenlenen sarımsak festivalinde silahlı saldırı düzenlendi

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen bir yemek festivalinde silahlı saldırı meydana geldi

Yerel medyada yer alan haberlere göre Sarımsak Festivali’nde silahlı saldırı düzenlendi ve ölü sayısı en az 3 olarak açıklandı.  Yetkililer, saldırıda 12 kişinin yaralandığını bildirdi

Görgü tanıklarının aktardığı bilgilere göre saldırganın 30’lu yaşlarda beyaz erkek olduğunu ve yarı otomatik silahla etrafa ateş açtığı aktarıldı.

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından “Polisler Gilroy, Kaliforniya’daki silahlı saldırı bölgesinde. Saldırıyı gerçekleştirenin halen yakalanmadığı bildiriliyor. Dikkatlli ve güvende olun” dedi.

 

Donald J. Trump@realDonaldTrump

Law Enforcement is at the scene of shootings in Gilroy, California. Reports are that shooter has not yet been apprehended. Be careful and safe!

55,2 B

23:08 - 28 Tem 2019

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik

21 B kişi bunun hakkında konuşuyor

 

 

Santa Clara Vadisi Tıp Merkezi sözcüsü Joy Alexiou, beş kurbanın bir bölge hastanesine gönderildiğini söyledi. Koşulları hakkında bilgisi yok.

 

Stephen Ellison@sj_ellison

UPDATE: Ambulance crews were told 11 people down in a reported shooting at the Gilroy Garlic Festival. http://nbcbay.com/ldcSasd 

Yerleştirilmiş video

 

Saldırı alanının 19: 20’den itibaren hala etkin olduğunu Gilroy polisi tweetledi. Katılımcılar, sosyal medyada yayınlanan videolarda çığlık atarken görüntülendi. Saldırıyı düzenleyenlerin sayısı ve şüphelilerin tutuklanıp tutuklanmadığı belli değil.

Santa Clara Vadisi Tıp Merkezi sözcüsü Joy Alexiou, hastanenin silahlı saldırıdan sonra iki yaralıyı kabul ettiğini ve üç tane daha beklediğini söyledi. Koşulları hakkında bilgisi yok.

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact