ABD’deki havalimanlarında uyku odalarının sayısı artıyor

ABD’deki havalimanlarında uyku odalarının sayısı artıyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Sleepbox firması Virginia eyaletinde bulunan Dulles Havalimanı’nda 16 uyku odasıyla faaliyet gösteriyor

Forum USA

 

Boston merkezli Sleepbox firması mikro otel konseptiyle Dulles Uluslararası Havalimanı’nda yolculara uyuyabileceği ve dinlenebileceği 16 odayla hizmet veriyor.

Uzun iş seyahetleri ve transfelerinde yolcuların dinlenebilmesi, sessiz bir ortamda çalışabilmesi için tasarlanan odaların saati 25 dolardan başlıyor. Ses yalıtımı yapılmış, interneti bulunan özel konforlu odaların 12 saatlik konaklama ücretiyse 120 dolardan başlıyor.

Havalimanında “Uyu, rahatla, çalış”

Minute Suites firması ise 4 farklı şehirde toplam 6 lokasyonla faaliyet gösteriyor.

Firma Atlanta, Dallas ve Charlotte’de bulunan havalimanlarında “Uyu, rahatla, çalış” mottosuyla müşterilerini ağırlıyor.

Kısa süreli otel zinciri Minute Suites Atlanta, Dallas, Charlotte ve Philadelphia’da bulunan 6 uluslararası havaalanında hizmet veriyor. Online ya da lokasyonda bulunan hizmet noktalarından müşterilerini kabul eden micro otele ilgi büyük.

Ortalama 15 metrekare büyüklükteki odalarda yatak, ses sistemi, televizyon, internet ve bilgisayarlar hazır bulunuyor. Minutes Suite’in saatlik ücreti 20 dolar, tüm gün ücretiyse 155 dolardan başlıyor. Bazı lokasyonlarında kullanıcıların duş alması için banyolar bile mevcut.

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact