Afrin Operasyonu Sonrası Donald Trump’tan Sert Açıklama..!!

Abd Türkiyeyi iftiralarla karalayıp saldırmak istiyor.. TÜRKİYEYİ KAZANMAK (KULLANMAK) İSTEYEN BİR KESİMDE VAR Lâkin, her ne kadar bu karar doğrultusunda tüm hazırlıklar tamamlanmış olsa da, masa da bulunan birkaç grup, Türkiye’yi kazanmanın(daha doğrusu geçmişte olduğu gibi güzellikle kullanmanın) daha iyi bir yol olacağı konusunda ısrarcı. Bunun yanında tüm tarafların hemfikir olduğu ana başlık; Türkiye’nin gün geçtikçe yayılan/büyüyen gücü, etki alanları ve hızla yükselen popüleritesi her ne şartla olursa olsun kesinlikle budanmalı/kısıtlanmalı. Şunu net olarak bilmekte fayda var; ABD süper değil, hiper bir güçtür. Fakat Türkiye’nin de artık bölgesel değil, küresel bir güç olduğunu, kendilerinin tüm dünyaya ‘yeter artık’ dedirten emperyalizm projelerine karşı Türkiye merkezli büyük bir savaşın başlatıldığını çok iyi biliyorlar.Dolayısıyla Türkiye-ABD ilişkileri bundan sonraki süreçte, yıllardır ABD-Rusya arasında sahnelendiği üzere ‘soğuk savaş’ şeklinde olacaktır -ki- bizim savaşımızın farkı, tamamen ‘GERÇEK’ olmasıdır.

Önümüzdeki çetin ve sancılı süreç içerisinde Türkiye’nin elinde bilinen/bilinmeyen bir çok kozun bulunduğunu zamanla görecek, yeni dünya düzeninde yeni dengelerin Türkiye üzerinden şekillendiğine hepberaber tanık olacağız. Bu nedenle, şimdi, her zaman olduğundan çok daha dik durmalı, hissiyatımızı çok daha diri tutmalıyız. Hazır olun.ABD Başkanı Donald Trump Afrin Operasyonu sonrasında, Pyd’nin Ortadoğu için çok önemli olduğunu, Türkiye’nin yaptığı operasyonların ortadoğuda sağlanmak istenen huzur ortamını bozduğunu dile getirdi. Pyd’yi korumak için gerekirse Türkiye’yle de savaşırız dediği öğrenildi.

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact