AMERİKA'DA 21 EYALETTE CORONA ARTIYOR !!!

 

Profile image

Serhat

District of Columbia

 

Amerika Birleşik Devletleri Corona virüs salgını sonrası normalleşme sürecine girerken Vaka Sayısı 2 milyon 150 bine ulaştı. Can kaybının 117.555 olurken, 21 eyalette vaka sayısı arttığı gözlendi.

 

Washington Post tarafından derlenen verilere göre, 21 eyalette Corona virüs vakasında artış gözlendi.

 

Alabama, Oregon ve Güney Carolina en fazla artış gösteren eyaletler arasında yer alırken Alabama'da artış oranı yüzde 92 olarak gözlendi.

Oregon'un yedi günlük ortalaması yüzde 83,8 ve Güney Carolina'nın yüzde 60,3 oranında arttı. Hastaneye yatışlar da arttı . Örneğin, Arkansas, Anma Günü'nden bu yana 92 ​​vakadan 203'e kadar hastaneye yatışlarda yüzde 120,7 artış görüldü.

 

Sağlık yetkilileri, 2020 seçimleri ısındığı ve ülke çapında ırkçılığa ve polis vahşeti üçüncü haftalarına kadar uzandığı için, her türden toplu toplantının virüsün yayılmasını arttıracağı uyarısında bulundu

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact