AMERİKA'DA KİRADA OTURANLARA MÜJDE !!!

 

Profile image

Kubra

New York

New York Valisi Andrew Cuomo, düzenlediği basın toplantısında, daha önce getirilen 90 günlük tahliye yasağını 20 Ağustos'a kadar tekrar uzattığını açıkladı.

 

Geciken kiralar için zam da uygulanamayacağını belirten Cuomo, kiracıların depozitolarını ise kira ödemek için kullanabileceğini söyledi.

 

Cuomo, New York'ta son 24 saatte koronavirüs yüzünden 231 kişinin daha hayatını kaybettiğini sözlerine ekledi.

 

Parklara girişlere kısıtlama getirilebilir

New York Belediye Başkanı Bill de Blasio ise kentteki parklarda yoğunluğu azaltmak ve sosyal mesafe kurallarının uygulanmasını sağlayabilmek için parklara girişlere kısıtlama getirilebileceğini belirtti.

 

New York'ta 140 bin kişiye ücretsiz antikor testi yapılacak

De Blasio ayrıca, New York'ta salgından en fazla etkilenen bölgelerde 140 bin kişiye ücretsiz antikor testi yapılacağını ifade etti.

 

ABD'de salgının merkezi konumunda olan New York'ta, 25 binden fazla kişi Kovid-19 yüzünden hayatını kaybederken, vaka sayısı 329 bini geçti.

 

Kovid-19 görülen ülke ve bölgelerdeki yeni vakalara ilişkin güncel verilerin derlendiği "Worldometer" internet sitesine göre, ABD genelinde 1 milyon 270 binden fazla kişi virüsten etkilenirken, 75 bin 532 kişi öldü.

Kaynak: AA

#AMERİKA KİRA#NEW YORK KİRA#AMERİKADAKİ TÜRKLER

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact