ASA - DUYURU

 

~ DUYURU ~
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, seçimlerin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından, AK Parti Genel Merkezi'ndeki balkon konuşmasında ABD'de muhalefete oy veren Türk seçmenleri için söyledikleri kabul edilemez!
 

ABD'de yaşayan ve seçimlerde oy kullanan Türk toplumu, cumhuriyete, laikliğe, ve demokrasiye inanan; Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş prensiplerini çok iyi bilen, Atatürk ilkelerini ve Atatürk'ün insanlık ve barış felsefesini yaşatmaya gönül vermiş, ve bunu onurlu bir görev sayan bir toplumdur. Seçmenlik görevlerini yerine getirirken de bu değerleri korumaya özen gösterirler.
 

Amerika Atatürk Derneği / Atatürk Society of America, ve ABD'nin dört bir yanına yayılmış yüzlerce Atatürk dernek, Türkiyeyi gururla, büyük özveri ve gayretle temsil etmektedirler ve bundan onur duyarlar!
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ima ettiği gurubun temsilcileri ABD de ilk boy göstermeye başladıklarıdan beri, ABD' deki Atatürk derneklerinin ve Atatürkçülerin kararlı duruşlarını karşılarında bulmuşlardır.
 

Türkiye'nin adaletli, etkili ve demokratik bir şekilde idaresi, ABD'deki Atatürkçü seçmenlerin en büyük dileği ve beklentisidir.

~ Amerika Atatürk Derneği / Atatürk Society of America

 

ASA is a founding member of Atatürk World Platform 
Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu

Founded 1995 in Washington DC, the Atatürk Society of America (ASA) is a nonprofit and nonpartisan organization, dedicated to promoting the ideals of Atatürk.
Celebrating 23 Years of ASA

4731 Massachusetts Ave. NW, Washington DC 20016
Phone: (202) 285-2979  info@ataturksociety.org

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact