Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

ORHAN TAN - Fanatik Ermeni Yalanları ile Mücadele (FEYM) Grubu

Fanatik Ermeni Yalanları ile Mücadele (FEYM) Grubunu birlikte kurduğumuz, aşağıda linkini belirttiğimiz “The Armenian File” facebooknu birlikte tasarladığımız, hayatını Türk düşmanı fanatik Ermeniler ile mücadeleye adamış, bu konuda, özellikle yabancı basında yayımlanmış kitap, haber ve makaleler ile bazı devlet arşiv belgelerine dayanarak ürettiği kitap, makale ve yorumlarını içeren son derece zengin bir arşivi ulusumuza hediye eden, FEYM Grubu’ nun değerli Başkanı, büyük vatansever Sevgili Şükrü Server Aya’ yı 26 Ocak 2019 günü kaybettik. FEYM Grubu olarak, kendisini ve eserlerini unutmayacak, belirlediği yolda aynı gayret ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Vefatı nedeniyle bize mesajla başsağlığı dileyen bütün dostlarımıza teşekkür ediyor, kimliklerini bir mesajla oğlu Sayın Kazım Aya’ ya göndereceğimizi bildiriyoruz. Sevgili Başkanımızı bir kere daha sevgi, saygı ve rahmetle anıyor, kendisi ile ilgili olarak Avrasya İncelemeleri Merkezi (AVİM) web sitesinde “ŞÜKRÜ SERVER AYA'NIN VEFATI” başlıklı haberi, AVİM Başkanı E. Büyükelçi Sayın Alev Kılıç’ a sonsuz teşekkür ve saygılarımızı sunarak yayımlıyoruz.

 

"AVİM olarak yaptığı araştırmalar ve yayınladığı kitaplar ile asılsız Ermeni iddialarına karşı örnek bir mücadele vermiş Sayın Şükrü Server Aya'nın 26 Ocak 2019 Cumartesi günü vefatını öğrenmiş olmaktan derin bir üzüntü duyuyoruz. 
Şükrü Server Aya uzun yıllar asılsız Ermeni iddiaları ile örnek bir mücadele göstermiştir. Aya’nın yayınlanmış çok sayıda kitabı sayısız makalesi bulunmaktadır. Aya, ilki 3 Şubat 2015, ikincisi 12 Ekim 2017’de olmak üzere iki kez AVİM’de konferans vermiştir.

Eserlerinden bazıları:

The Genocide of Truth
The Genocide of Truth Continues: But Facts Tells the Real Story
Preposterous Paradoxes of Ambassador Morgenthau
Twisted Law Versus Documented History
Soykırım Tacirleri ve Gerçekler: Türk Aleyhtarı ve Tarafsız Yabancı Belgelerle Diaspora Yalanlarının İçyüzü
Büyük Yalan

AVİM olarak Şükrü Server Aya’nın ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz."

 

http://go.sl.avimbulten.org/…/aHR0cHM6Ly9hdmltLm9yZy50ci90…/
https://www.facebook.com/groups/ermenifaaliyetleri

 

 

Türker Ertürk - Yazar, Emekli Am'ral

 

FUAT ORNARLI -Florida Türk Gazetesi

Bir degeri daha kaybettik.Yazar, tarihci Sukru Server Aya abimiz. Cok uzuldum. Mekani cennet olsun. Sevdiklerine sabirlar dilerim.
Onu Turkevimizde agirladigimiz gunler her zaman guzel bir ani olarak kalacak.

Fuat Ornarli

 

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact