Canlı yayında flaş açıklamalar: Sarraf yeniden sanık, Atilla da tanık olabilir!

ABC ve Tele1 Washington Temsilcisi Yılmaz Polat, Rıza Sarraf’ın ifadelerinin yalan çıkması durumunda yeniden sanık ve sanık olan Mehmet Hakan Atilla’nın savcılıkla işbirliği yapması durumunda tanık pozisyonuna geçebileceğini söyledi.

01 Aralık 2017 Cuma 00:04

ABC Haber Merkezi

ABC Gazetesi ve Tele1 TV Washimgton Temsilcisi Yılmaz Polat, Tele1 ekranlarında Murat Taylan’ın sunduğu Gün Bitiyor programına konuk oldu. Yılmaz Polat, burada ABD’de görülen ve Rıza Sarraf’ın sanık pozisyonunda tanık pozisyonuna geçtiği dava hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Polat, ifadeleri gündeme bomba gibi düşen Sarraf’ın ifadelerinin yalan çıktığının ispatlanması durumunda yeniden sanık pozisyonuna geçebileceğini söyledi. Polat sözlerine, şu anda aynı davanın tek sanığı pozisyonunda olan eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın da Rıza Sarraf gibi savcılıkla işbirliği yapması durumunda Sarraf gibi tanık pozisyonuna geçebileceğini belirtti.

Yılmaz Polat ayrıca, ABD’de görülen bu davanın Türkiye’de önemli etki yaratacak yeni bir davanın ayak sesleri olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Video: http://www.dailymotion.com/c952b242-075c-4786-9bd3-62e3cb19fda8

HT Mansetler

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact