CHP, Atatürk’e küfür eden ahlaksız ve şerefsizlere ağızlarının payını vermeli

YATIP kalkıp sürekli Atatürk’e küfür edenler, acaba şunu hiç düşündüler mi?.. “Yahu biz Atatürk’e küfür ediyoruz ama elimizden gelen sadece küfür... Neden başka bir şeylerle saldıramıyoruz?..” Neden saldıramadıklarını biz söyleyelim: 1– Türk milletinin kalbinden asla Mustafa Kemal Atatürk’ü silemezsiniz. 2– Emperalistlere yaşamayı dar eden Atatürk’e “Mustafa Kemal Paşa Türkiye’yi düşman işgalinden kurtarmadı” diyemezsiniz. 3– Türk tarih kitaplarından Atatürk’ün kahramanlıklarını silseniz bile, dünya tarih kitaplarından Atatürk’ün muhteşem savaş stratejilerinin üstünü dahi silemezsiniz. 4– Sürekli Atatürk’e küfür ederek hiçbir şey elde edemezsiniz. 5– Atatürk’e her küfür edişinizde Türk milletinin Ata’sına sıkı sıkıya sarıldığını göreceksiniz. 6– İslami düşüncede bile kabul görmeyen bazı sapık düşüncelerle yola çıkışınızın gerçekleri yansıtmadığını bir türlü anlayamayacaksınız. 7– Atatürk’ün siyasi düşüncelerindeki ekonomik yapılanmalara verdiği muhteşem katkısını asla yok edemeyeceksiniz. 8– İktisat kongreleriyle Türkiye’yi cihan savaşları gündeminden sıyırıp düze çıkarmasının üstünü ölü toprağı ile örtemeyeceksiniz. 9– Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alma girişiminizin boşa çıkmasının hırçınlığıyla hareket ederek Atatürk’ü itibarsızlaştırma girişimlerinizi ülke geneline yayamayacaksınız. 10– Türk gençliğinin büyük coşkusunu... Türk milletinin muhteşem Atatürk sevgisini yok etmeyi asla başaramayacaksınız.

CHP’NİN PASİFLİĞİ VE DURUŞUNDAKİ ZAYIFLIĞI AHLAKSIZ TARİHÇİLERİN ATATÜRK’E SALDIRMASIYLA NETİCELENDİ... ÇÜNKÜ RİZE’DEKİ ATATÜRK ANITININ KALDIRILMASI BU AKILSIZLARI COŞTURDU... İlk başta şunu söylemek gerekir ki CHP, bir türlü Atatürk’ü korumanın büyük mücadelesini veremiyor. Vermiş olsaydı, şehirlerimizdeki Atatürk isimli adreslerin neredeyse hepsi değiştirilemezdi. Baksanıza ne kadar Atatürk stadı ismiyle bugüne kadar geldiyse... Hepsi arena ismiyle değiştirildi. Tabii sadece bu da değil. Rize Belediyesi’nin Atatürk anıtını (Ben Atatürk’ü devirmeye geldim inadıyla) meydandan kaldırılmasını gündemine almayan CHP, pasif duruşuyla Ata’mızın milli duruşuna katkı dahi yap(a)madı. Bir ara o meydana “Çay bardağı koyacağız” diyecek kadar Atatürk’ün manevi şahsiyetiyle dalga geçilmesini hazmeden CHP, bugün halâ susmakta. Sadece bu mu?.. Elbette değil... Bakın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Atatürk’ün mareşal resmi kaldırılıyor, CHP’den tık yok. Sadece gündemi kurtarmak için bir – iki gün sesleniş... Ve sonra komple sus – pus oluş. Sadece bu da değil. En küçük bir Atatürk düşmanlığına karşı Türk siyasetini ayağa kaldıramamanın büyük hatasını ve ezikliğini Türk milliyetçilerine yaşatan CHP, bugün hukuki kanalları hareketlendirerek Ata’mıza küfür edenleri duvara çarpmalıydı. Bunu yapabildi mi?.. Hayır. Ama Türk gençleri... Üniversite gençleri... Türk milliyetçileri... Türklüğe önem veren ebeveynler... Hemen hemen bütün Türk toplumu Atatürk’üne sahip çıkarak sosyal medyada, Atatürk’e küfür eden bu ahlaksız ve terbiyesizlere veryansın ediverdi. Hoca kılıklı sahtekâr Türk ve Atatürk düşman(lar)ını üniversiteye sokmadı. Bu neyi gösteriyor derseniz eğer... Bu, Atatürk gençliğinin, Ata’sına ve laik Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıktığını gösteriyor. Hem öyle böyle de değil. Tam saha pres yaparak Atatürk düşmanlarını geri püskürtüyor. Bu birliktelik muazzam... Ama CHP, bu birlikteliği kullanamıyor.

CHP, PROTESTOCU TÜRK GENÇLERİNE DESTEK VERMEK İÇİN ÜNİVERSİTEYE, YANLARINA GİTMELİYDİ... BU GİDİŞLE ONLARA MORAL VERMELİYDİ VE PROTESTOLAR BÜYÜK SES GETİRMELİYDİ... Şunu söylememiz gerekiyor ki Türk gençliği, Ata’sına öylesine gönülden bağlı ki, sormayın gitsin. Özellikle TGB gençliği, Ata’sına olan bağlılığını dibine kadar göstererek laik Cumhuriyet’in savunuculuğunu her zaman göstermekte. Bunu, sapık ve terbiyesiz küfürbazı üniversiteye sokmayarak gösterdi. Evet ama bu, burada kalmamalı. CHP derhal harekete geçerek büyük yürüyüşler, dev mitingler yaparak Atatürk’e sahip çıkmalı. Bunu yaparken de Türk ulusunun gönlündeki vatan ve millet hasretini dirilterek Türk milliyetçiliğini coşturmalı. Bunu yaparken sadece Halk TV’de değil, Ulusal Kanal TV’de de röportaj misali söyleşiler yapmalı... “Söz konusu vatan ise, gerisi teferuattır” düşüncesiyle hareket ederek toplumun ve siyasi kurumların hepsiyle tokalaşarak yola çıkmalı. Neden mi?.. Referandumda sadece CHP’nin oy oranının yüzde 49 olmadığını (gerçi 49’un yüksek düzeyde olduğu) iyi bilinmeli... CHP’nin yüzde 25 - 28’lik bir oy dilimiyle Meclis’e girdiğini düşünürseniz... Yüzde 49’un başka partilerin katkısıyla gerçekleştiğini... CHP liderinin, Meclis dışında kalan partileri tek tek gezerek bir TEŞEKKÜR TURU atmasının isabetli olacağını düşünüyoruz... İsabetli olurdu elbette. Ve bu turlamalarda Atatürk’ün manevi şahsiyetini ön plana çıkararak büyük bir toplumsal güç oluşturması yapılması gereken değil miydi?.. Ama ne yaparsanız yapın, bu CHP’nin bir şey yaptığını asla göremiyorsunuz. Evet... CHP, küfürbaz ahlaksız ve sapık düşüncelere karşı büyük ve dev mitingler yaparak Türk milliyetçiliğini coşturmalı... Referandum coşkusunu devam ettirmeli... Yapar mı?..

 

 

 

 

 

 

HT Mansetler

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact