Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

Florida’daki Müslüman Derneğin Türk Başkanı ilk etkinliğini gerçekleştirdi

Emgage Derneği'nin Güney Florida Bölge toplantısı yapıldı

Florida’daki Müslüman Derneğin Türk Başkanı ilk etkinliğini gerçekleştirdi

Müslüman Amerikalı vatandaşları seçimlerde aktif hale getiren, eğitim veren, müslümanlara yakın siyasetçileri destekleyen, gençlere liderlik programları veren, yeni kanunların yazılımında seçilmişlere destek olan ve Amerika çapında faaliyet gösteren Emgage Derneği’nin Güney Florida Bölge toplantısı yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde başkanlığa seçilen Florida’nın aktif işadamlarından Mehmet Yaşar Ulutaş daha fazla etkinlik yapacaklarını söyledi.

Ulutaş’ın ilk etkinliğinde 2016’da Donald Trump’a karşı yaptığı çıkışla medyada çok fazla yer bulan müslüman avukat ve aktivist Khizr Khan konuşmacı oldu.

 

https://forumusa.com/turk-toplumu/abddeki-musluman-dernegine-turk-baskan-secildi/

 

Yapılan konuşmalarda özellikle 2020 seçimlerinin ne kadar kritik olduğu, tüm Müslüman Amerikalıların oy vermesi ve siyasete ilgi göstermeleri gerektiği vurgulandı.

Programa Türkiye’nin Miami Başkonsolosu Burç Ceylan da katıldı.

 

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact