FTAA Sezon Açılış Yemeği

Dün gece Florida Türk Amerikan derneği FTAA,  sezon açılışı olarak Türk Evi kapılarını açtı. Başkonsolos Burç Ceylan ve eşi Aslı hanımın da katılımıyla nezih bir topluluk bu yemekli toplantıda hazır bulundu.

Miami'de yeni göreve başlayan Başkonsolosumuz Burç Ceylan beyefendi de yaptığı konuşmada Florida Türk toplumuna ve görev kapsamına giren çevre eyaletlerdeki Türklerle güçlü bir bağ oluşturmaya çalıştığını, Türk toplumu ve konsolosluğun birlikte bir güç oluşturduğuna vurgu yaptı. Göreve başlamasının hemen ertesinde oluşan İrma ve Maria Kasırgalarının yaralarını sarmak için çaba sarfettiğini ve bilhassa Puerto Rico'da az sayıda da olsa yaşayan Türkler ile ilgilendiğini söyledi.

 

 

 

Başkonsolos Burç Ceylan FTAA Yönetim Kurulu ile birlikte bir grup fotoğrafı çektirdi

Soldan Sağa ( Levent Durgun, Meral Ornarli(VP), Müge Nurgün, Aydan Hay, Başkonsolos Burç Ceylan, Ayşegül Çolak(P), Searp Odabaş-Yiğit, Aynur Heller, Zeynep Aytekin)

 

Sponsorluğunu başkan Ayşegül Çolak ve eşi Dr. Celal Çolak'in yaptığı bu yemekli toplantıda konuşmalar sonrası nefis yemekler yenildi. DJ Alp'in müzikleri eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlenildi.

 

Eyaletin çeşitli bölgelerinden de katılımlar oldu. Yeni üye kayıtları yapıldı.

Başkan Ayşegül hanım bu etkinlik için gönüllü üyelere teşekkür etti, bu sezon derneğin yapmayı planladığı etkinlikleri sıraladı, ve herkesi derneğe gönüllü katkıya davet etti.

Tüm resim ve videolar için TIKLA

 

 

HT Mansetler

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact