New Jersey'de Bilboardlar'da "Happy Republic Day Turkey" diye yayınlanmakta.

 

Her gün yüz binlerce aracın geçtiği New York ile New Jerseyi bir birine bağlayan New York'ta trafiğin en yoğun olduğu Lincoln tünelinde Şanlı Bayrağımız ve Atatürk'ün resmi billboarda gösterilmeye başlandı.

AmerikaliTurk.com'in başlattığı Cumhuriyet Bayramı reklamı çoğunluğu yabancı, günde ortalama 500 bin kişinin geçtiği Lincoln tünelinin girişindeki bilboardlar'da Happy Republic Day Turkey diye yayınlanmakta.

Ülkemizden binlerce kilometre uzakta olsakta Bayrağımıza, Atatürkümüze sahip çıkıp Cumhuriyetimizi yaşatmak bizim için bir onurdur... Bu reklamın hazırlanmasında bizden desteğini esirgemeyen Bahçeşehir Universitesi, Beşiktaş USA, Beyoglu Grill & Lounge, Fenerbahçe USA, Galatasaray USA, Nex Worldwide Express, Toros Restauranta binlerce teşekkürlerimizi sunarız.

New Jersey'in önemli şehirlerinden Lyndhurst Belediyesi'nde , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir bildiri sunulacak ve 29 Ekim Pazar günü saat 12:30'de Lyndhurst Belediyesi'nde düzenlenecek törenle 1 ay süreyle kalacak olan Türk Bayrağı İstiklal Marşı eşliğinde göndere çekilecek.

Bu sene Lyndhurst'te yedincisi gerçekleştirilecek olan törene tüm halkımız davetlidir. Siz de katılın Cumhuriyet Bayramı'mızı hep birlikte kutlayalım...

Ne mutlu Türküm diyene

HT Mansetler

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact