OYLANACAK OLAN BOP’dir!!.

Suriye’de bilindik bir oyun piyasaya sürüldü. Esad’ın toparlanma sürecine geçtiği bir dönemde, kimyasal silah kullandı haberi yayıldı.

İsveç Sağlık Teşkilatı, Suriye’yi suçlamak için kaynak gösterilen White Helmet’i sahtekarlıkla suçladı.

Biz bu filmi Irak’a yapılan saldırı öncesinde de görmüştük.

3. Paylaşım savaşının yaşandığı günümüzde, savaş baronlarının Suriye’den istediğini almadan çıkması zaten mümkün değildir.

ABD Başkanı Trump: ‘Kimyasal saldırıda ölen bebeklerin fotoğraflarını görünce vur emri verdim.” Dedi. Trump ABD’nin Irak’ta kullandığı kimyasal saldırıyı herhalde unuttu.

Tabii ki Haçlı Ordusu’nun diğer parçaları olan çakallar da hemen sıraya girdi. İngiltere, Almanya, Fransa… Ve tabii ki İsrail…

Asrın Lideri hiç durur mu? BOP Eşbaşkanı olarak ABD saldırısına tam destek verdi. Üstelik: “Bunun devamı gerekir diye düşünüyorum.”  Dedi.

AKP’nin terzisi Arkabahçeli’de sıraya girdi ve dedi ki: ‘Esad’ın insanlık dışı saldırı ve katliamlarına verilen füzeli karşılık olumludur ve yerindedir. Esad Suriye’nin geleceğinden sökülüp atılmalıdır.’

                     ***                            ****                         ***                               ***  

 

Özal politikaları, Nil’den Fırat’a kurulması planlanan Büyük İsrail Devletinin Irak parçasının oluşturulmasını sağladı. Erdoğan’da Suriye parçasının kotarılmasını sağlıyor. Ve tabii ki sıra Türkiye dedir.

Yani, BOP’nden vaz geçilmemiştir. BOP, Ortadoğu’da Türkiye dahil, 22 ülkenin bölünme projesidir.

Enerji kaynaklarının 1/3’ü Ortadoğu ülkelerindedir. Bu durum bütün emperyalist ülkelerin BOP paylaşım savaşında yer almasına neden oluyor. Küresel şirketler enerji kaynaklarına el koymak istiyor. ABD’ni yöneten Başkanlar, ABD’yi kuran küresel şirketlerin kontrolündedir. Ve o şirketler Suriye’yi parçalayarak Büyük Kürdistan’ı kurmayı hedefliyor. Büyük Kürdistan’ın kurulabilmesi için Türkiye’nin de parçalanması gerekiyor. Yani;

“BOP’nin sonuçlanması gerekiyor.

Reza Zarrap ve ABD’de Tutuklanan Halkbank Genel Müdür Yardımcısı üzerinden, bir anlamda tehdit edilen Asrın lideri, Suriye’ye saldırmak için adeta sabırsızlanıyor. Suriye BOP kapsamında bölünecek olan 22 ülkeden birisidir.

Ve referandumda evet diyenler aslında BOP’ne evet diyecektir.

Yani, Haçlıların Ortadoğu’yu bölüp parçalamasına evet diyecektir.

Türkiye’nin parçalanmasına evet diyecektir.

Çocuklarının ABD adına yapılacak vesayet savaşlarında ölüme yollanmasına evet diyecektir.

Haçlıların Müslüman kıyımına evet diyecektir.

BİZLER;

BOP’NE HAYIR DİYORUZ!!.

BÜYÜK KÜRDİSTAN(İSRAİL) DEVLETİNİN KURULMASINA VE TÜRKİYE’NİN BÖLÜNMESİNE HAYIR DİYORUZ!!.

Zahide UÇAR

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact