TÜRKİYE YANIYOR, İKTİDAR SEFAHAT ALEMİNDE!

Hakkari Çukurca'da düşürülen helikopterimizin; PKK tarafından omuzdan atılan füzeyle düşürüldüğünün videoları, sosyal medya dahil her yerde dolaşıyor. Bir de utanmadan yalan söylediler ve gerçeği Türk Halkı’nın gözünden kaçırmaya çalıştılar.

 

Artık bugün; PKK'nın elinde hava savunma füzeleri vardır. Bunun anlamı; terörle mücadelede çokça kullandığımız hava harekatı da zorlaşmaktadır.

 

Helikopterimiz düşürülüyor, yalan söyleniyor, halkın doğruları görmesini engellemek için yayın yasakları konuyor, tertemiz alnından vurularak toprağa düşen şehitlerimizin ardı arkası kesilmiyor, ekonomimiz yerlerde sürünüyor ama sefahat alemlerine ve düğün dernek hazırlıklarına tam gaz devam ediliyor.

 

Terör ihraç eden, komşularına terörist gönderen bir bakıyor ki; ayni şeyi de komşuları kendisine yapıyor. Bugün, Türkiye'ye düşmanlık yapmayacak tek bir komşumuz kalmadı. Bilin ki; bu durumun tek başına sorumlusu iktidardır.

 

Ergenekon ve Balyoz tipi operasyonlarla, kökü dışarda ve yaşadığımız toprakların çözümü olmayan açılımlarla, Cumhuriyetimizin kurucu ideolojisine yaptıkları düşmanlıklarla, ulusal kimliğimize geliştirdikleri saldırılarla, teröristlerle mücadele yerine müzakere eden politikalarıyla ve 2002'de kabul edilebilir bir eşiğe indirilmiş terörizmi azdırarak, ülkemizin bugünkü halinden iktidar sorumludur. Bu konuda suçu sabittir.

 

Türkiye'nin; bulunduğu çıkmazdan kurtulabilmesinin ve ülkemizi bu hale getirenlerin yargılanabilmesinin olmaz ise olmaz öncelikli ilk şartı, iktidardan kurtulmaktır. Çevrenize bu gerçeği, yılmadan ve usanmadan anlatınız. Birleşebilmemizin, ivedilikli ilk yapılması gerekeni budur.

HT Mansetler

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact