Trump: Türkiye'ye geniş çaplı yaptırım uygulayacağız

Türkiye’nin ABD’li din adamı Brunson’ı ev hapsi koşuluyla cezaevinden tahliye etmesi, ABD'yi memnun etmedi. ABD Başkan Yardımcısı Pence'in açıklamasının ardından Başkan Trump'tan da sert bir açıklama geldi.

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz

 

Türkiye’nin ABD’li din adamı Brunson’ı ev hapsi koşuluyla cezaevinden tahliye etmesi, ABD'yi memnun etmedi. ABD Başkan Yardımcısı Pence, Ankara'yı açıkça tehdit ederek, "Erdoğan ve Türk hükümetine mesajım var, "Ya şimdi serbest bırakın ya da sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır olun!" demişti. 

TRUMP, YAPTIRIM UYGULAYACAKLARINI AÇIKLADI

ABD Başkanı Trump , "Rahip Brunson uzun zamandır gözaltında tutulduğu için Türkiye'ye geniş çaplı yaptırımlar uygulayacağız. Rahip Brunson 'dan ''Muhteşem bir Hıristiyan, aile babası ve harika bir insan'' diye söz eden Trump şöyle devam etti: ''Çok büyük acılar çekiyor. Bu masum inanç adamı derhal serbest bırakılmalı.''

 

The United States will impose large sanctions on Turkey for their long time detainment of Pastor Andrew Brunson , a great Christian, family man and wonderful human being. He is suffering greatly. This innocent man of faith should be released immediately!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 26 Temmuz 2018

 

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact