Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

Trump yönetimine göçmen çocuklar hakkında emir!

ABD’de göçmen çocukların sınır dışı edilmeden otellerde tutulması uygulamasının kaldırılması emredildi. Federal bir yargıç Trump yönetimine, çok eleştirilen uygulamanın “temel insani korumaları” ortadan kaldırdığını söyleyerek, göçmen çocukları ABD’den göndermeden önce otellerde alıkoymayı durdurmasını emretti. ABD Bölge Yargıcı Dolly Gee, otellerin uzun süreli gözaltı mekanları olarak kullanılmasının gözaltındaki göçmen çocuklara yönelik muameleyi düzenleyen yirmi yıllık bir …

Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact