Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /homepages/25/d199835659/htdocs/FloridaTurkGazetesi/includes/menu.inc).

Hakkında

Body: 

Florida Türk Gazetesi sizin gazetenizdir. Florida'daki Türk veya Türk asıllı Amerikalıların sesi görevini üstlenmiştir.
Bağımsız ve tarafsız bir gazete olarak 2010 yılında internet yayımcılık hayatına başlıyan Florida Türk Gazetesi, çağdaş Ataturk ilke ve inkilaplarina ve laiklige uygun olmak kaydıyla, her türlü düşünceye açıktır.
Özel ve tüzel kişiler hakkında mesnetsiz ithamlar yayımlanmaz, hakaret ve tehdit içeren yazılara yer verilmez, ve genel ahlak kurallarına uyulur.
Yazarlar, yazılı olarak teyid ettikleri şekilde gazetemizin yazarlar grubuna katılmışlardır, ve kendi yazılarındaki içerikten kanun önünde sorumludurlar.

Bu gazetedeki ve onun facebook turevlerinde tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve kaynağı gösterilen sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının; MADDE 25: Düşünce ve Kanaat Hürriyeti;
MADDE 26: Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti" kapsamında tarafımdan yapılmıştır.
Demokratik düşünce ve kanaatlerimin engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınmasını, bu nedenle "hakkımda olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi", TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarım saklı kalmak üzere, peşinen reddederim.

Yasal Uyari ve Gizlilik Bildirimi metnini dikkatlice okuyup, kabul etmeniz halinde gazete ile iliskiye geçiniz.

info@floridaturkgazetesi.com


Reklam vermek istiyorsanız bize buradan ulaşın

FLORİDA TURK GAZETESİ size Güney Florida Türk toplumunun yerel haberlerini, Türkiye ve Türklerle ilgili dünya haberlerini, yorumları ve bazi değerli yazarların köşe yazılarını ve dernek duyurularını anında sizlere getirmektedir. Küçük bir ücret karşılığında ana sayfaya koyduracağınız "banner"ınızla okuyucularımıza ulaşabilırsınız.

WebTrafik istatistikleri
3000 aylık sayfa görüntüleme
Alexa sıralaması için bakınız: ALEXA

200x300 pixel banner: aylık $150
Link: aylık $50

Data fazla detay için: (786) 251-9996, ya da aşağıdaki formu doldurup gönderin:
http://www.floridaturkgazetesi.com/contact